Skip links

Lankymo taisyklės

Lankymo taisyklės

Visus tėvelius prašome drausmingai laikytis darželio taisyklių, kad visiems diena darželyje būtų maloni ir išvengtume nereikalingų rūpesčių ir nemalonumų.

  • Visus tėvelius įpareigojame, kad vaikas reguliariai lankytų darželį ir į grupę atkeliautų ne vėliau kaip 10 val. Paimti vaiką reikia ne vėliau kaip iki 18.00 val.
  • Jį atvesti ir pasiimti gali tėvai, kiti pilnamečiai šeimos nariai ir kiti asmenys įrašyti galinčių pasiimti asmenų sąraše, bei pranešus apie tai iš anksto.
  • Vaiką į ikimokyklinę grupę prašome atvesti tik sveiką, neturintį ligos požymių ( nekarščiuoja, nesiskundžia pilvo skausmais, aštriai nekosti, nesloguoja, neišbertas), švarų ir tvarkingai aprengtą pagal oro sąlygas.
  • Vaikui susirgus, ar nusprendus neatvykti į darželį apie tai informuokite ikimokyklinės grupės auklėtoją.
  • Pasirūpinkite, kad jūsų vaikas turėtų atsarginius apatinius ir viršutinius drabužius. Būtų pasiruošęs bet kokiomis oro sąlygomis eiti į lauką ( esant lietui turėtų neperšlampamus drabužius ir batus; karštuoju metų laiku turėtų kepurę nuo saulės; šaltuoju metų laiku – šiltus lauko drabužius, kepurę, šaliką, pirštines).
  • Į darželį vaikams draudžiama neštis žaislus, jų gausu darželio grupėje. Tačiau kiekvienas vaikas gali atsinešti po vieną „miego“ žaislą, kuris atkeliavęs į darželį laukia mažylio miegamajame iki pietų meto.
  • Taip pat vaikams draudžiama atsinešti į grupę vaistų ir maisto produktų, galinčių sukelti pavojų vaikų sveikatai ir saugumui (saldumynai su kremu ar šokoladu, gėrimai su dažikliais, konservantais, saldikliais, bulvių traškučių ir pan.);

Nuoširdžiai tikimės, kad aktyviai domėsitės vaiko ugdymosi pasiekimais, bendradarbiausite su darželio pedagogais ir vadovais, bei laikysitės visų lankymo taisyklių.