Skip links

Apie mus

Apie mus

Kviečiame užpildyti registracijos formą

Po užpildymo susisieksime su Jumis kaip galėdami greičiau

Pildyti registracijos formą

Vila Vilaitė – arčiau namų!!!

 

Aleksoto Vilaitė – (Lapų g. 17, Kaunas)

Šilainių Vilaitė – (Baltijos g. 106, Kaunas.)


Privatus darželis “Vila Vilaitė” yra pirmasis privatus darželis Kaune.
Vaikučius pasitinkame erdviuose Vila Vilaitės namučiuose su jaukiomis kiemo erdvėmis. Atsižvelgdami į šiuo metu aktualią ekologijos temą, visiems darželio vidaus bei lauko įrengimams naudojame tik sertifikuotas priemones. O vaikų grupeles sudarome pagal amžių, kuriose dirba po tris mokytojas, kad kiekvienas mažylis gautų jam taip reikiamą ir svarbų dėmesį bei šiluma.
Kiekvienas mažylis čia pasijaučia kaip pačioje gražiausioje vaikystės dienų oazėje.
Privataus darželio pedagogai dirba laikydamiesi bendrų darželio vertybių ir principų, o darbo programa parenkama pagal grupės vaikų amžių ir individualius poreikius. Su mažaisiais dirba be galo vaikus mylinčios, daug optimizmo turinčios bei geras idėjas puoselėjančios ikimokyklinio ugdymo specialistės, nuolat keliančios savo kompetenciją ugdymo srityje, bei aktyvus, sportinę dvasią bei fizinį pasirengimą ugdantis treneris.
Prasidedant rugsėjui mūsų darželio logopedė įvertina mažylių kalbos raidą – taigi, esant poreikiui, specialistės paslaugos teikiamos čia pat, mūsų darželyje (kiekvieno vaikučio poreikiai su tėveliais individualiai aptariami pirmo susitikimo metu).
Kad vaikučiai būtų ne tik sotūs bet ir sveiki įrengėme savo virtuvę, kur virėjos gamina pilnaverčius pusryčius, pietus bei vakarienę. Maisto gamyboje naudojame visada šviežius ir sveikus iš ekologinių ūkių įsigytus produktus.
Kiekvieną mažylį apdraudžiame Civiline ir nuo nelaimingų atsitikimų darželyje atsakomybe.
Mūsų darželis – kaip didelė šeima, čia rengiame vakarėlius ir tėveliams, kurių metu aptariame mums rūpimus klausimus, pasidaliname patirtimi bei mokomės naujų dalykų.

 

Nuoširdžiai kviečiame ir laukiame Jūsų!!!
Vila Vilaitė kolektyvas